O Nas


Agencja Rozwoju Regionalnego “ARREKS” to Spółka z ogranicznoną odpowiedzialnością, której 100 - procentowym udziałowcem jest Gmina Kleszczów. Jesteśmy lokalnym operatorem telekomunikacyjnym i posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie na tym rynku. Oferujemy pełen zakres usług telekomunikacyjnych: od telefonii stacjonarnej i VOIP, przez szerokopasmowy dostęp do INTERNETU, po cyfrową telewizję JAMBOX. Nasze usługi świadczymy dla prawie 2 tys. abonentów na terenie Gminy Kleszczów i poza nią.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników teletechnicznych, którzy czynnie uczestniczą w pracach teletechnicznych oraz stanowią niezawodny serwis dla naszych Abonentów. Jako operator gminnej sieci kablowej oraz własnej sieci radiowej świadczymy usługi w oparciu o technologie miedziane, światłowodowe oraz łącza radio - dostępowe. Te ostatnie pozwalają na świadczenie usługi szerokopasmowego dostępu do INTERNETU w gminach ościennych.

Naszą misją jest także wspieranie przedsiębiorczości oraz realizowanie działań, które aktywizują i umacniają pozycję lokalnych przedsiębiorców. Oferujemy szeroką gamę kursów i szkoleń w ramach działania ośrodka szkoleniowego „ADEPT” dodatkowo usługę “wirtualne biuro”, a także dysponujemy powierzchnią biurową dla małych firm w ramach działania przy Agencji Rozwoju Regionalnego „ARREKS” Sp. z o.o. Kleszczowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Preferujemy indywidualne podejście do klienta, dlatego też jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie interesującego Was kursu, prosimy o kontakt.

Dużym udogodnieniem dla mieszkańców gminy jest prowadzona przez nas stacja paliw.

Informacja wytworzona przez:
Artur Zieliński
email: bip@arreks.com.pl tel.:48 447313731
, w dniu:  16‑04‑2024 09:45:51
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Artur Zieliński
email: bip@arreks.com.pl tel.:48 447313731
, w dniu:  16‑04‑2024 09:45:51
Data ostatniej aktualizacji:
16‑04‑2024 11:58:23
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive